bmc remedy integration http://mmorpg24.net/cialis.html ed herbal http://mmorpg24.net/kamagra.html herbal impotence remedies http://mmorpg24.net/viagra.html herbal impotence pills
Menu

Prawo jazdy kat. C+E

cePrawo jazdy kategorii C + E uprawnia do kierowania:

  • pojazdem określonym w kategorii C, łącznie z przyczepą (przyczepami),
  • zespołem pojazdów określonych w kat. B + E, pod warunkiem jednoczesnego posiadania prawa jazdy kat. B,
  • zespołem pojazdów określonych w kat. D + E, pod warunkiem jednoczesnego posiadania prawa jazdy kat. D,
  • ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami) lub pojazdem wolnobieżnym z przyczepą (przyczepami).

Wymagany minimalny wiek do kierowania wynosi:

  • 21 lat,
  • 18 lat dla osób, które uzyskały kwalifikację wstępnąokreśloną w przepisach rozdziału 7a ustawy z dn. 6.09.2001 r. o transporcie drogowym.

Egzamin na kategorię C + E składa się tylko z części praktycznej.

Część praktyczna egzaminu państwowego polega na wykonaniu określonych zadań na placu manewrowym - wybrany losowo przez system teleinformatyczny ośrodka egzaminowania zestaw oraz wykonanie określonych zadań w ruchu drogowym.

W naszym Ośrodku egzamin na kategorię C + E przeprowadzany jest na samochodach marki MAN z naczepą, oraz na samochodach Renault Premium z przyczepą jednoosiową i DAF CF EURO 6 z przyczepą jednoosiową.

Opłata za egzamin wynosi 245 zł. Opłaty można dokonywać na konto:

PKO BP I oddział w Tarnobrzegu numer 59 1020 4913 0000 9902 0010 1774.

Wymagane dokumenty do przystąpienia do egzaminu:

  • wygenerowany numer profilu kandydata na kierowcę,
  • ważny dowód osobisty, ważny tymczasowy dowód osobisty lub paszport kandydata, dla cudzoziemców - ważna karta pobytu,
  • oświadczenie składane w przypadku awarii jednolitego systemu teleinformatycznego,
  • dowód uiszczenia opłaty za egzamin.

W naszym Ośrodku istnieje możliwość podejścia do egzaminu próbnego. Próbny egzamin praktyczny na placu manewrowym przeprowadzany jest odpłatnie – 60 zł za 30 minut jazdy- w przypadku korzystania z samochodu WORD lub 20 zł za 30 minut jazdy - w przypadku korzystania z samochodów OSK spełniających wymagania pojazdów nauki jazdy pod nadzorem instruktora nauki jazdy posiadającego ważne uprawnienia w zakresie kategorii C + E prawa jazdy. Aby skorzystać z usługi należy dokonać wcześniejszej rejestracji w Biurze Obsługi Klienta WORD.

INFORMACJA NA TEMAT PROCEDURY PRZEŁOŻENIA TERMINU EGZAMINU

Szczegółowe informacje można uzyskać w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu ulica Sikorskiego 86A, 39-400 Tarnobrzeg, Biuro Obsługi Klienta - telefon 15 822 63 80 oraz Wydział Szkoleń i Promocji – telefon 15 823 65 05 od poniedziałku do piątku w godzinach od 730 do 1530.

Podpinanie złącza pneumatycznego Duomatic.

ce01

ce02

ce03

ce04

ce05

ce06

ce07

ce08

 

WORD W TARNOBRZEGU ZAKUPIŁ NOWY SAMOCHÓD NA KATEGORIĘ C+E. DAF CF EURO 6 JEST DOSTĘPNY OD 13 GRUDNIA 2017 r.

W ramach zwiększenia atrakcyjności i poszerzenia swojej oferty dla OSK oraz osób pragnących przystąpić do egzaminu na prawo jazdy  kategorii C+E, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu powiększył flotę pojazdów w tej kategorii. W związku z tym od dnia 13 grudnia 2017 roku oferujemy możliwość zdawania egzaminu na nowo zakupionym pojeździe marki DAF CF EURO 6. Nowy samochód DAF jest wyposażony w nowoczesny silnik typu MX 11 o mocy 330 KM. Więcej szczegółów na naszej stronie w zakładce EGZAMINY, Egzamin państwowy, kat. C+E.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty i życzymy pomyślności na egzaminie.

blokada regulacji kolumnydzwignia zmiany biegowhamulec postojowymocowanie przewodowpodpora przyczepyprzelacznik kierunkowskazowprzelacznik swiatelSamochod DAF CF EURO 6sterowanie fotelasterowanie lusterek i szybsygnal dzwiekowywlew olejuwlew plynu chlodniczegowlew plynu do spryskiwaczawskaznik poziomu olejuzaczep dyszla przyczepyzamek pokrywy silnika