bmc remedy integration http://mmorpg24.net/cialis.html ed herbal http://mmorpg24.net/kamagra.html herbal impotence remedies http://mmorpg24.net/viagra.html herbal impotence pills
Menu

#GASZYNCHALLENGE W WORD W TARNOBRZEGU

POMPUJEMY DLA DZIECIAKÓW!


Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu podjął wyzwanie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie i włączył się do ogólnopolskiej akcji #GaszynChallenge. Drużyna WORD w Tarnobrzegu składająca się z pracowników Ośrodka na czele z Dyrektorem – Kamilem Kalinką i Wicedyrektorem Markiem Ożgą podjęła wyzwanie i wspólnie wykonaliśmy symboliczne 10 pompek i przysiadów włączając się do akcji mającej na celu zebranie środków finansowych dla półtorarocznego Wojtusia Howisa, który cierpi na SMA czyli rdzeniowy zanik mięśni.


Dziękujemy kolegom WORD w Rzeszowie za nominację!

link do filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=Fa1I7uGvJoA&feature=share&fbclid=IwAR0--BjE_yWnokgRvobAiJ_7oZKn0AGscCPx-dstccJlx_EujeGWm0_CYsE

 

My z kolei nominujemy:

  • Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu
  • Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Grebowie
     

Zasady #Gaszynchallenge są bardzo proste. Osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto Wojtusia. Nominowani mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą rzucić wyzwanie minimum 3 innym osobom bądź instytucjom.
Więcej informacji na https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge.


Zbiórka dla Wojtusia zaczęła się jeszcze przed pandemią, ale wpłat było bardzo mało. Rodzice Wojtusia powoli tracili nadzieję. Jednak pewien strażak z Gaszyna stwierdził, że sam zrobi własny challenge i nominuje kilku znajomych, aby pomóc w zebraniu pieniędzy. Wkrótce do akcji zaczęły przyłączać się kolejne osoby oraz organizacje, przyjęło to wymiar ogólnopolski.