bmc remedy integration http://mmorpg24.net/cialis.html ed herbal http://mmorpg24.net/kamagra.html herbal impotence remedies http://mmorpg24.net/viagra.html herbal impotence pills
Menu

,,PIKNIK RODZINNY - XXIII FAMILIADY” W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 10 NA OSIEDLU SERBINÓW W TARNOBRZEGU.

W dniu 3 września 2017 roku na terenie zielonym przy Szkole Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu odbył się ,,Piknik Rodzinny – XXIII Familiada „ dla dzieci młodzieży i starszych.

Wśród wielu atrakcji zaproponowanych dla całych rodzin WORD w Tarnobrzegu przygotował: konkurs sprawnościowej jazdy rowerem po torze przeszkód dla dzieci w wieku 10-14 lat, oraz konkurs rysunkowy, rebusowy i krzyżówkowy dla dzieci młodszych. Na rowerowym torze przeszkód dzieci mogły doskonalić technikę jazdy rowerem oraz sprawdzić wiedzę teoretyczną z zakresu prawidłowego zachowania się pieszych i rowerzystów w ruchu drogowym. Najmłodsze dzieci kolorowały kolorowanki, rozwiązywały rebusy i krzyżówki tematami nawiązującymi do prawidłowych zachowań w ruchu drogowym. Najlepszych uczestników konkursu uhonorowano nagrodami rzeczowymi a pozostałych zaopatrzono w rożne elementy odblaskowe przez co poprawi się ich widoczność na drodze a co za tym idzie bezpieczeństwo. Dzięki tego typu działaniom Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu propaguje świadome i odpowiedzialne postawy uczestników ruchu drogowego oraz pozwala doskonalić technikę jazdy rowerem.

1-DSC 00012-DSC 00123-DSC 00234-DSC 00375-DSC 00536-DSC 00727-DSC 0111