bmc remedy integration http://mmorpg24.net/cialis.html ed herbal http://mmorpg24.net/kamagra.html herbal impotence remedies http://mmorpg24.net/viagra.html herbal impotence pills
Menu

WORD WSPÓŁORGANIZATOREM POWIATOWYCH ZAWODÓW SPORTOWO-POŻARNICZYCH W TURBI.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu był współorganizatorem Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych, które odbyły się w dniu 17 września 2017 roku w Turbi w gminie Zaleszany.

W zawodach uczestniczyło 26 drużyn z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych reprezentujących gminy: Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Stalowa Wola, Zaleszany i Zaklików. Rywalizacja przebiegała w dwóch konkurencjach – sztafecie i zadaniu bojowym. Zmagania swoim programem obejmowały również tematykę ratownictwa drogowego i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na zakończenie zostało przeprowadzone szkolenie  na temat właściwego postępowania w przypadku uczestnictwa strażaków w zdarzeniach drogowych oraz bezpiecznego poruszania się pieszych i rowerzystów po drodze. Najlepsze drużyny i zawodników w poszczególnych kategoriach uhonorowano nagrodami rzeczowymi.

1- DSC78832- DSC78853- DSC78874- DSC78915- DSC7892