bmc remedy integration http://mmorpg24.net/cialis.html ed herbal http://mmorpg24.net/kamagra.html herbal impotence remedies http://mmorpg24.net/viagra.html herbal impotence pills
Menu

LEKCJE EDUKACYJNE Z ZAKRESU PRZEPISÓW RUCHU DROGOWEGO W SZKOLE PODSTAWOERJ W KRZESZOWIE GÓRNYM.

W dniu 13 marca 2018 roku pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu przeprowadzili w Szkole Podstawowej w Krzeszowie Górnym zajęcia edukacyjne na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w rożnych sytuacjach drogowych.

Uczniów szkoły podzielono na dwie grupy wiekowe dopasowując przekazywane treści do wieku uczestników szkolenia.  Dzieci z klas 0 -II zostały zapoznane z prawidłowym poruszaniem się po chodniku i poboczu w asyście opiekunów. Następnie przy użyciu pomocy dydaktycznych jakimi są: sygnalizacja świetlna i przejście dla pieszych przećwiczono z dziećmi prawidłowe przechodzenie przez jezdnię w miejscach nieoznaczonych oraz na pasach z sygnalizacją i bez sygnalizacji świetlnej. Zajęcia były przeplatane bajkami edukacyjnymi, utrwalającymi zdobytą wiedzę. Dzieciom z klas II i III przedstawiono zasady i kryteria egzaminu na kartę rowerową oraz przypomniano za pomocą prezentacji multimedialnej najważniejsze znaki i zasady obowiązujące rowerzystów na drodze. Na zakończenie prezentacji nasi pracownicy odpowiadali na pytania dotyczące przepisów ruchu drogowego. Młodzież i dzieci, które brały udział w zajęciach zostały zaopatrzone w różne elementy odblaskowe. Wiedza teoretyczna i praktyczna zdobyta przez słuchaczy przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie Gminy Harasiuki.

1-DSC 00452-DSC 00473-DSC 00514-DSC 00565-DSC 00586-DSC 0064